Skip to content

Kultūringas šeštadienis

Šeštadienį nusprendėme susipažinti su tuo brangiu ir kontroversiškai vertinamu dalyku, žinomu kaip „Vilnius – Europos kultūros sostinė“. Rūtaisa gavo spamo apie tai, kad vyksta kultūrinė programa apie amatus, pareklamavo šį edukacinį renginį namiškiams, tai ir nuvažiavome pasižiūrėti. Pabandėme dar pasikviesti chebros, bet kadangi visi savaitgalį vienaip ar kitaip dirbo, teko kinderius po Senamiestį ganyt patiems. Tik nuvažiavus ir išlipus iš mašinos pasirodė, kad yra šiek tiek per šalta edukacijai gryname ore… Matyt dėl to, o gal ir dėl viešos reklamos nebuvimo, renginyje buvo vos keliasdešimt žmonių. Mes patys greitai nusprendėme, kad jei dar čia stovėsim, mirtinai sušalsim, nuėjome papietauti į Apuoką bei apšviesti kinderių apie kultūringus kabakus.

Išėję iš Apuoko kažkodėl nusprendėme, kad reikia per aplinkui važiuoti į sodą. Tai ir nuvažiavome. O ten – pas brolį susirinkusi chebra žaidžia rpg. Kaip linksma :-) Pafotografavome jaunuolius, dedame į internetą:

Alotar už savo tribūnos buvo prisikrovęs daug kauliukų, popierių, kompą ir t.t. Nepaisant to, jis labai nervindavosi ir negalėdavo žaidėjams pasakoti istorijos, kai mes ateidavom į kambarį pažiūrėt į žaidimą:

Vakare grįžom namo ir prisiminėm, kad Adis kažkada rašė apie filmą apie tokius, su kokiais sode susidūrėm. The Gamers filmas vadinasi. Ta proga pažiūrėjom filmą ir nuėjom miegot. Va toks va kultūringas šeštadienis buvo.

Beje, Senamiestyje nufotkinom eilinį objektą žaidimui „Kur tai yra?“, bet panašu, kad šis smagus daiktas jau užsiraukė, ar ne?

4 Comments

 1. Nazg wrote:

  „Šitas smagus daiktas“ ieško verto 100tojo, todėl kaip ir aklavietė…

  Pirmadienis, vasario 2, 2009 at 16:05 | Permalink
 2. Profilio nuotrauka (vjusta) vjusta wrote:

  Kas tai per žaidimas?

  Pirmadienis, vasario 2, 2009 at 16:50 | Permalink
 3. Profilio nuotrauka (Alotar) Alotar wrote:

  Blyn, pripaparacino čia mus… Ir visai mes ne kaip iš filmo sakyčiau :D

  Pirmadienis, vasario 2, 2009 at 20:40 | Permalink
 4. Profilio nuotrauka (Chemiker) Chemiker wrote:

  vjusta, Role Playing Game:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game

  Čia kai susėda aplink stalą ir įsivaizduoja, kad muša goblinus, kauliuką mėtydami ;-) O žaidimų yra įvairių, bet čia aš ne specialistas.

  Pirmadienis, vasario 2, 2009 at 21:52 | Permalink
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos